Round 1
|
Round 1, Pick 1 - Toledo Neptunes: SP Thibaut Legros
|
Round 1, Pick 2 - Hamilton Mounties: SS Li-ping Chin
|
Round 1, Pick 3 - Kingston Comets: CF B.J. Fitzsimmons
|
Round 1, Pick 4 - Duluth Sea Gulls: SP Will McNeely
|
Round 1, Pick 5 - Thunder Bay Caribou: C Thomas Gilles
|
Round 1, Pick 6 - Milwaukee Eagles: CF Emerson Coleman
|
Round 1, Pick 7 - Traverse City Bears: SS Josh Barnett
|
Round 1, Pick 8 - Owen Sound Waveriders: SP Ilies Kieffer
|
Round 1, Pick 9 - Chicago Architects: SP Ford Pritchett
|
Round 1, Pick 10 - Windsor Vigilantes: RP Jimmy Burnett
|
Round 1, Pick 11 - Detroit Thunderbirds: SP Roger Little
|
Round 1, Pick 12 - Toronto Maples: SP Mike Vaughn
|
Round 2
|
Round 2, Pick 1 - Toledo Neptunes: LF Carlos Figueroa
|
Round 2, Pick 2 - Hamilton Mounties: SS Jean-Claude Dubois
|
Round 2, Pick 3 - Kingston Comets: C Anthony Boyer
|
Round 2, Pick 4 - Duluth Sea Gulls: 3B Larry Davis
|
Round 2, Pick 5 - Thunder Bay Caribou: SS Alexis Martin
|
Round 2, Pick 6 - Milwaukee Eagles: SP John Cannon
|
Round 2, Pick 7 - Traverse City Bears: SP Terry Witt
|
Round 2, Pick 8 - Owen Sound Waveriders: C Yves Moreno
|
Round 2, Pick 9 - Chicago Architects: LF Ken Davis
|
Round 2, Pick 10 - Windsor Vigilantes: C Harry Creelman
|
Round 2, Pick 11 - Detroit Thunderbirds: SP Bryan Wellon
|
Round 2, Pick 12 - Toronto Maples: SP Gary Laybolt
|
Round 3
|
Round 3, Pick 1 - Toledo Neptunes: 2B Ken Clément
|
Round 3, Pick 2 - Hamilton Mounties: CF Steve Hickman
|
Round 3, Pick 3 - Kingston Comets: CF Paul Jackson
|
Round 3, Pick 4 - Duluth Sea Gulls: SP David Butler
|
Round 3, Pick 5 - Thunder Bay Caribou: SP Jonathan Bourgeois
|
Round 3, Pick 6 - Milwaukee Eagles: 2B Lanny Crane
|
Round 3, Pick 7 - Traverse City Bears: CF Don Brisebois
|
Round 3, Pick 8 - Owen Sound Waveriders: CF Ghalib bin Jamil
|
Round 3, Pick 9 - Chicago Architects: SP Richard Herschel
|
Round 3, Pick 10 - Windsor Vigilantes: SS Chris Allen
|
Round 3, Pick 11 - Detroit Thunderbirds: RF José Díaz
|
Round 3, Pick 12 - Toronto Maples: CF Colin Henry
|
Round 4
|
Round 4, Pick 1 - Toledo Neptunes: RF Jason Mahoney
|
Round 4, Pick 2 - Hamilton Mounties: SP Peter Thompson
|
Round 4, Pick 3 - Kingston Comets: C John Ferguson
|
Round 4, Pick 4 - Duluth Sea Gulls: SS Bob Law
|
Round 4, Pick 5 - Thunder Bay Caribou: SS Ed Bergeron
|
Round 4, Pick 6 - Milwaukee Eagles: SP Silvio van Noord
|
Round 4, Pick 7 - Traverse City Bears: SP John Hall
|
Round 4, Pick 8 - Owen Sound Waveriders: SP John Alward
|
Round 4, Pick 9 - Chicago Architects: CF John Lambert
|
Round 4, Pick 10 - Windsor Vigilantes: SP Glen Hoffman
|
Round 4, Pick 11 - Detroit Thunderbirds: SP Pete Messier
|
Round 4, Pick 12 - Toronto Maples: 2B Apalasin Agarkar
|
Round 5
|
Round 5, Pick 1 - Toledo Neptunes: RP Jim Younker
|
Round 5, Pick 2 - Hamilton Mounties: LF Dustin Brewster
|
Round 5, Pick 3 - Kingston Comets: CF John Parrish
|
Round 5, Pick 4 - Duluth Sea Gulls: SP Curt Neilson
|
Round 5, Pick 5 - Thunder Bay Caribou: C Jackson Collette
|
Round 5, Pick 6 - Milwaukee Eagles: CF Berke Christensen
|
Round 5, Pick 7 - Traverse City Bears: 3B J.J. Brown
|
Round 5, Pick 8 - Owen Sound Waveriders: C Woodrow Myers
|
Round 5, Pick 9 - Chicago Architects: SP Scott Ward
|
Round 5, Pick 10 - Windsor Vigilantes: RP William Treleaven
|
Round 5, Pick 11 - Detroit Thunderbirds: C Éric Jean
|
Round 5, Pick 12 - Toronto Maples: SS Nathan Frazier
|
Round 6
|
Round 6, Pick 1 - Toledo Neptunes: C Philippe Roussel
|
Round 6, Pick 2 - Hamilton Mounties: C Jason Scheid
|
Round 6, Pick 3 - Kingston Comets: SP Frank Vance
|
Round 6, Pick 4 - Duluth Sea Gulls: 3B Sandy Gray
|
Round 6, Pick 5 - Thunder Bay Caribou: SS Edwin Brewer
|
Round 6, Pick 6 - Milwaukee Eagles: SP Kent Bennett
|
Round 6, Pick 7 - Traverse City Bears: SP José Amador
|
Round 6, Pick 8 - Owen Sound Waveriders: 3B Joe Allen
|
Round 6, Pick 9 - Chicago Architects: SP Gabriel Legrand
|
Round 6, Pick 10 - Windsor Vigilantes: SS Paul Larocque
|
Round 6, Pick 11 - Detroit Thunderbirds: SP Tony Ruthman
|
Round 6, Pick 12 - Toronto Maples: SP Landon Curtis
|
Round 7
|
Round 7, Pick 1 - Toledo Neptunes: RP Travis Payne
|
Round 7, Pick 2 - Hamilton Mounties: RF Wilber Ostrom
|
Round 7, Pick 3 - Kingston Comets: 2B Mike Chute
|
Round 7, Pick 4 - Duluth Sea Gulls: SP Carl Rivard
|
Round 7, Pick 5 - Thunder Bay Caribou: C Ray Gray
|
Round 7, Pick 6 - Milwaukee Eagles: SP Ed Reddin
|
Round 7, Pick 7 - Traverse City Bears: RP Palmer Tyler
|
Round 7, Pick 8 - Owen Sound Waveriders: LF Quentin Helmer
|
Round 7, Pick 9 - Chicago Architects: SS Nick Hatcher
|
Round 7, Pick 10 - Windsor Vigilantes: 3B Michael Yates
|
Round 7, Pick 11 - Detroit Thunderbirds: 3B Caden Daniel
|
Round 7, Pick 12 - Toronto Maples: SS Carlos Gonzáles
|
Round 8
|
Round 8, Pick 1 - Toledo Neptunes: CF Logan Herring
|
Round 8, Pick 2 - Hamilton Mounties: 1B Michel Becker
|
Round 8, Pick 3 - Kingston Comets: SP Larry Sabin
|
Round 8, Pick 4 - Duluth Sea Gulls: RF Nate Albermarle
|
Round 8, Pick 5 - Thunder Bay Caribou: 3B Adam Griffin
|
Round 8, Pick 6 - Milwaukee Eagles: C Anson Tardy
|
Round 8, Pick 7 - Traverse City Bears: SP Gary Plante
|
Round 8, Pick 8 - Owen Sound Waveriders: RP Jim Gray
|
Round 8, Pick 9 - Chicago Architects: 2B Marvin Brown
|
Round 8, Pick 10 - Windsor Vigilantes: 2B Chris Seguin
|
Round 8, Pick 11 - Detroit Thunderbirds: SP Gabriel Capelle
|
Round 8, Pick 12 - Toronto Maples: SS Layton Feightner
|
Round 9
|
Round 9, Pick 1 - Toledo Neptunes: C John Preston
|
Round 9, Pick 2 - Hamilton Mounties: C Bill Loveless
|
Round 9, Pick 3 - Kingston Comets: 2B Roberto Trejo
|
Round 9, Pick 4 - Duluth Sea Gulls: CF Steve Williams
|
Round 9, Pick 5 - Thunder Bay Caribou: C Jon Seldon
|
Round 9, Pick 6 - Milwaukee Eagles: SS Jerry Saslove
|
Round 9, Pick 7 - Traverse City Bears: SP Juan Carrillo
|
Round 9, Pick 8 - Owen Sound Waveriders: C Leon Strachan
|
Round 9, Pick 9 - Chicago Architects: SP Jordan Yetman
|
Round 9, Pick 10 - Windsor Vigilantes: SP Jessie Adams
|
Round 9, Pick 11 - Detroit Thunderbirds: RF George Elliott
|
Round 9, Pick 12 - Toronto Maples: 2B Ron Read
|
Round 10
|
Round 10, Pick 1 - Toledo Neptunes: LF Shan Ling
|
Round 10, Pick 2 - Hamilton Mounties: C Alejandro Guerrero
|
Round 10, Pick 3 - Kingston Comets: C Walt Cull
|
Round 10, Pick 4 - Duluth Sea Gulls: SP Gary Marshall
|
Round 10, Pick 5 - Thunder Bay Caribou: CF Bryan Porter
|
Round 10, Pick 6 - Milwaukee Eagles: LF Garrett Zinck
|
Round 10, Pick 7 - Traverse City Bears: SP Ed Linttell
|
Round 10, Pick 8 - Owen Sound Waveriders: SP Royce Brown
|
Round 10, Pick 9 - Chicago Architects: LF Ed Raymond
|
Round 10, Pick 10 - Windsor Vigilantes: SP Russ Rice
|
Round 10, Pick 11 - Detroit Thunderbirds: SP Clark Lloyd
|
Round 10, Pick 12 - Toronto Maples: SP Greg Lott
|
|